KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824122
*
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 18:53:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 15:20:41
1
100 kr
25/2 11:42:01
2
150 kr
1/3 18:30:53
1
200 kr
1/3 18:44:48
3
350 kr
1/3 18:45:37
1
350 kr
1/3 18:45:37
3
350 kr (Budbetjänt)
1/3 18:46:19
1
Vinnande bud
1/3 18:46:46
1
justering av budtak
1/3 18:48:59
3
450 kr
1/3 18:48:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/2 15:20:41 | 1 | 100 kr |
| 25/2 11:42:01 | 2 | 150 kr |
| 1/3 18:30:53 | 1 | 200 kr |
| 1/3 18:44:48 | 3 | 350 kr |
| 1/3 18:45:37 | 1 | 350 kr |
| 1/3 18:45:37 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 1/3 18:46:19 | 1 | Vinnande bud |
| 1/3 18:46:46 | 1 | justering av budtak |
| 1/3 18:48:59 | 3 | 450 kr |
| 1/3 18:48:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30



